Nezatvárate veko od toalety

on

|

views

and

comments

Priznajme si to! Veko toalety často nechávame zdvihnuté a my vám prezradíme dôvody, prečo to rozhodne nerobiť. Existujú najmenej tri a sme si istí, že po prečítaní tohto článku, sa im vyvarujete raz a navždy.

Tí, ktorí sú príliš leniví alebo jednoducho zabúdajú dávať dole veko od toalety, by si mali starostlivo prečítať tento článok. Existuje niekoľko dôvodov, prečo by ste si mali zvyknúť na tento malý krok. Pomôžete vášmu zdraviu, vašej životnej energii i vzhľadu kúpeľne.

Nevyzerá to dobre
Jednoducho povedané to nevpadá pekne. Prídete do kúpeľne a prvé, čo vidíte je otvorená záchodová misa. Tento pohľad nesvedčí vašej kúpeľni, ale nepáči sa určite ani vašim hosťom alebo spolubývajúcim.

Je to nehygienické
Zlozvyk, kedy nechávate otvorený poklop od záchodu, je v skutočnosti veľmi nehygienický. Ak potom, čo vykonáte potrebu a spláchnete bez toho, aby ste zavreli záchod, môžete rozvíriť množstvo fekálnych baktérií, ktoré sa potom usadzujú na uterákoch, toaletnom papieri a celom povrchu kúpeľne. V najlepšom prípade by ste mali veko sklopiť nielen po použití toalety, ale ešte predtým, než spláchnete.

Okráda vás to o životnej energii
Tretí bod, pokiaľ ide o zatváranie záchodového veka, má niečo spoločné s Feng Shui. Áno, čítate správne. Feng Shui je učenie z Ázie, ktoré podporuje harmóniu medzi ľuďmi a ich okolím, takže životná energia môže nerušene prúdiť priestory a vytvárať osobnú pohodu. Podľa pravidiel Feng Shui je zlé pre váš tok energie, keď nechávate veko od toalety v kúpeľni otvorené, pretože potom prúdi životná energia priamo s vodou do kanalizácie a stráca sa vaša cenná životná energia bohvie kde.

Share this
Tags

Must-read

Automatické hodinky

Automatické hodinky sú mechanické hodinky doplnené samonaťahovacím mechanizmom, ktorý zaisťuje naťahovanie pera v hodinkách bez nutnosti náťahu ručného. Týmto hodinkám sa tiež hovorí automaty...

Hľadanie si nového zamestnania a práce

Hľadáte si novú prácu? Aký je najlepší spôsob, ako začať hľadať prácu, nájsť rôzne spoločnosti, ktoré s Vami chcú urobiť pohovor, a získať Vami vytúžené zamestnanie...

Porovnanie parametrov Seed4Me VPN s TotalAV VPN: Aká VPN je lepšia?

Oplatí sa objednať Seed4Me VPN, alebo je lepšie dať prednosť BullGuard? Pomerili sme obe služby tvárou v tvár, spravodlivo ich obodovali a výsledok je...
spot_img

Recent articles

More like this