Plavky, ktoré padnú ako uliate každej postave

on

|

views

and

comments

Leto klope na dvere a je najvyšší čas, aby ste si vyhliadli plavky, ktoré budú sedieť vašej postave, a zároveň sa páčiť vašim očiam! Či už zvolíte odvážne jednodielne, výrazne farebné alebo trblietajúce, nemôžete šliapnuť vedľa. Tento rok je in snáď všetko, čo vás napadne. Inšpirujte sa v našej galérii.

Už to vyzeralo, že sa jari nedočkáme, a pritom čo nevidieť tu bude leto. Nie je nič zlé na tom byť pripravený a mať v skrini top trendy na rok 2022. Medzi najzásadnejšie trendy vo svete plaviek patria tie háčkované.

Stavte na módne kúsky
Aby sme vám pomohli začať pridávať do svojej zbierky množstvo nových plaviek, spísali sme päť plavkových trendov na rok 2022, ktoré tento rok uvidíte všade – a kde ich začať hneď teraz nakupovať. Od klasických cool dievčenských štýlov (ktoré sa náhodou vracajú) po svieže, aktuálne háčkované trendy, je toho toľko, čo milovať.

Top trendy v plavkách na rok 2022:
háčkované kúsky
odvážne vykrojené jednodielne plavky
trblietavé bikiny
extra malé tangá
šnúrky, šnúrky a zase šnúrky
Vaša letná plavková inšpirácia

Na záver
Aj keď sa vám snažíme osvetliť najnovšie módne trendy, v skutočnosti neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by určovali, aké štýly môžete a nemôžete túto sezónu nosiť. Oblečiete sa do retro plaviek? Pokojne. Máte radi plavky s dlhým rukávom, ktoré vám poskytnú extra krytie? Nie je potrebné žiadať o povolenie.

Existujú trendy, ktoré nám hovoria, čo bude vo svete módy v danej chvíli super populárne – obvykle založené na prehliadkach niekoľkých desiatok návrhárov. O tom, čo si oblečiete, by nakoniec nemalo rozhodovať to, čo je „trendy“ počas žiadneho ročného obdobia. Oblečte si bikiny, tankiny, jednodielne alebo plavkové šaty, v ktorých sa budete cítiť ako ten najhorúcejší kúsok na pláži. Bodka.

Share this
Tags

Must-read

Zrnková káva: Spoznajte exotické chute z rôznych kútov sveta

Pokiaľ si radi vychutnáte šálku kvalitnej kávy, je kľúčový výber tej správnej zrnkovej kávy. Ponuka je rozmanitá, každý tak nájde to pravé podľa svojich...

Zaobstarajte si novú kabelku

Chystáte sa do práce, na rande alebo na shopping s kamarátkou? Kúpte si kabelku na každú príležitosť napríklad v spoločnosti Humanic. Do kabelky by sa...

Plavky, ktoré padnú ako uliate každej postave

Leto klope na dvere a je najvyšší čas, aby ste si vyhliadli plavky, ktoré budú sedieť vašej postave, a zároveň sa páčiť vašim očiam!...
spot_img

Recent articles

More like this