Plavky, ktoré padnú ako uliate každej postave

on

|

views

and

comments

Leto klope na dvere a je najvyšší čas, aby ste si vyhliadli plavky, ktoré budú sedieť vašej postave, a zároveň sa páčiť vašim očiam! Či už zvolíte odvážne jednodielne, výrazne farebné alebo trblietajúce, nemôžete šliapnuť vedľa. Tento rok je in snáď všetko, čo vás napadne. Inšpirujte sa v našej galérii.

Už to vyzeralo, že sa jari nedočkáme, a pritom čo nevidieť tu bude leto. Nie je nič zlé na tom byť pripravený a mať v skrini top trendy na rok 2022. Medzi najzásadnejšie trendy vo svete plaviek patria tie háčkované.

Stavte na módne kúsky
Aby sme vám pomohli začať pridávať do svojej zbierky množstvo nových plaviek, spísali sme päť plavkových trendov na rok 2022, ktoré tento rok uvidíte všade – a kde ich začať hneď teraz nakupovať. Od klasických cool dievčenských štýlov (ktoré sa náhodou vracajú) po svieže, aktuálne háčkované trendy, je toho toľko, čo milovať.

Top trendy v plavkách na rok 2022:
háčkované kúsky
odvážne vykrojené jednodielne plavky
trblietavé bikiny
extra malé tangá
šnúrky, šnúrky a zase šnúrky
Vaša letná plavková inšpirácia

Na záver
Aj keď sa vám snažíme osvetliť najnovšie módne trendy, v skutočnosti neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by určovali, aké štýly môžete a nemôžete túto sezónu nosiť. Oblečiete sa do retro plaviek? Pokojne. Máte radi plavky s dlhým rukávom, ktoré vám poskytnú extra krytie? Nie je potrebné žiadať o povolenie.

Existujú trendy, ktoré nám hovoria, čo bude vo svete módy v danej chvíli super populárne – obvykle založené na prehliadkach niekoľkých desiatok návrhárov. O tom, čo si oblečiete, by nakoniec nemalo rozhodovať to, čo je „trendy“ počas žiadneho ročného obdobia. Oblečte si bikiny, tankiny, jednodielne alebo plavkové šaty, v ktorých sa budete cítiť ako ten najhorúcejší kúsok na pláži. Bodka.

Share this
Tags

Must-read

Ochráňte efektívne svoj majetok vďaka domácemu alarmu

Domov je pre každého z nás tým najcennejším. Akým spôsobom ho účinne ochrániť? Podľa čoho vybrať vhodný alarm? Naučte sa vybrať vhodný alarm Domové alarmy pomôžu...

Pergola vytvorí útulné miesto aj na vašej záhrade

Pergola sa môže stať štýlovým doplnkom vašej záhrady. O čo vlastne ide a aké typy pergol existujú v súčasnosti? Pergola ozdobí každú záhradu Na definíciu pergoly...

Podľa čoho vybrať gripy na bicykel

Gripy predstavujú dôležitú súčasť výbavy pre bicykel. Ako vybrať tie najlepšie a na ktorých parametroch pri nákupe predovšetkým záleží? Ako vybrať gripy na bicykel Výber gripov...
spot_img

Recent articles

More like this