Plavky, ktoré padnú ako uliate každej postave

on

|

views

and

comments

Leto klope na dvere a je najvyšší čas, aby ste si vyhliadli plavky, ktoré budú sedieť vašej postave, a zároveň sa páčiť vašim očiam! Či už zvolíte odvážne jednodielne, výrazne farebné alebo trblietajúce, nemôžete šliapnuť vedľa. Tento rok je in snáď všetko, čo vás napadne. Inšpirujte sa v našej galérii.

Už to vyzeralo, že sa jari nedočkáme, a pritom čo nevidieť tu bude leto. Nie je nič zlé na tom byť pripravený a mať v skrini top trendy na rok 2022. Medzi najzásadnejšie trendy vo svete plaviek patria tie háčkované.

Stavte na módne kúsky
Aby sme vám pomohli začať pridávať do svojej zbierky množstvo nových plaviek, spísali sme päť plavkových trendov na rok 2022, ktoré tento rok uvidíte všade – a kde ich začať hneď teraz nakupovať. Od klasických cool dievčenských štýlov (ktoré sa náhodou vracajú) po svieže, aktuálne háčkované trendy, je toho toľko, čo milovať.

Top trendy v plavkách na rok 2022:
háčkované kúsky
odvážne vykrojené jednodielne plavky
trblietavé bikiny
extra malé tangá
šnúrky, šnúrky a zase šnúrky
Vaša letná plavková inšpirácia

Na záver
Aj keď sa vám snažíme osvetliť najnovšie módne trendy, v skutočnosti neexistujú žiadne pravidlá, ktoré by určovali, aké štýly môžete a nemôžete túto sezónu nosiť. Oblečiete sa do retro plaviek? Pokojne. Máte radi plavky s dlhým rukávom, ktoré vám poskytnú extra krytie? Nie je potrebné žiadať o povolenie.

Existujú trendy, ktoré nám hovoria, čo bude vo svete módy v danej chvíli super populárne – obvykle založené na prehliadkach niekoľkých desiatok návrhárov. O tom, čo si oblečiete, by nakoniec nemalo rozhodovať to, čo je „trendy“ počas žiadneho ročného obdobia. Oblečte si bikiny, tankiny, jednodielne alebo plavkové šaty, v ktorých sa budete cítiť ako ten najhorúcejší kúsok na pláži. Bodka.

Share this
Tags

Must-read

Automatické hodinky

Automatické hodinky sú mechanické hodinky doplnené samonaťahovacím mechanizmom, ktorý zaisťuje naťahovanie pera v hodinkách bez nutnosti náťahu ručného. Týmto hodinkám sa tiež hovorí automaty...

Hľadanie si nového zamestnania a práce

Hľadáte si novú prácu? Aký je najlepší spôsob, ako začať hľadať prácu, nájsť rôzne spoločnosti, ktoré s Vami chcú urobiť pohovor, a získať Vami vytúžené zamestnanie...

Porovnanie parametrov Seed4Me VPN s TotalAV VPN: Aká VPN je lepšia?

Oplatí sa objednať Seed4Me VPN, alebo je lepšie dať prednosť BullGuard? Pomerili sme obe služby tvárou v tvár, spravodlivo ich obodovali a výsledok je...
spot_img

Recent articles

More like this