Porovnanie parametrov Seed4Me VPN s TotalAV VPN: Aká VPN je lepšia?

on

|

views

and

comments

Oplatí sa objednať Seed4Me VPN, alebo je lepšie dať prednosť BullGuard? Pomerili sme obe služby tvárou v tvár, spravodlivo ich obodovali a výsledok je 6,6/10 – 4,8/10.

Rýchlosť pripojenia Seed4me VPN vs BullGuard, Ktorá je lepšia?

U VPN sa oplatí pozerať najmä na rýchlosť, čo platí aj o Seed4.me VPN a Bullguard VPN.

Sťahovanie dát pri prvej z VPN nám bežalo rýchlosťou 48 Mb/s, priemerný download druhej VPN bol 46 Mb/s. Seed4.Me tak je o 2 Mb/s rýchlejšie oproti BullGuard VPN.

Možnú rýchlosť nahrávania udáva upload, ktorý u Seed4.me VPN dosiahol hodnotu 33 Mb/s. BullGuard VPN sme v priemere namerali 9 Mb/s. Je teda o 24 Mb/s pomalší.

Posledným rýchlostným parametrom bola odozva, pri prvej VPN sme namerali 11 ms. U Bullguard sme namerali v priemere 42 ms. Pri rýchlosti odozvy je menšia hodnota výhodnejšia, takže Seed4.Me sa ukázala byť o 31 ms lepšie.

Priebežný výsledok Seed4Me VPN vs Bullguard VPN tak robí 4/10 : 3/10.

Zadarí sa Seed4me VPN streamovať Netflix?

Vysoká rýchlosť pripojenia je dôležitým parametrom pre odblokovanie Netflixu, Seed4Me to nemá. Všeobecne stačí spustiť VPN a z ponuky vybrať krajinu, BullGuard cudzojazyčný Netflix odomknúť nevie.

S aktivovanou VPN môžete tiež sledovať videá na YouTube, ktoré sú v Česku skryté, pričom Bullguard takú funkciu ponúka. Druhá porovnávaná VPN odblokovanie YouTube zvláda.

Medzi ďalšie dôležité funkcie VPN patrí ochrana pred únikom DNS, multi-hop pripojenia a Tor. Napríklad Seed4me VPN zahŕňa DNS ochranu a Bullguard VPN napr. nemá funkciu whitelist.

V časti Funkcia je tak skóre 5/10 ku 8/10.

Porazí konkurenciu Seed4me v počte serverov a krajín?

Málo serverov sa môže negatívne prejaviť v rýchlosti, Seed4.Me ponúka 150 serverov. U BullGuard VPN sme našli 70 serverov. Prvý z porovnávaných VPN tak ponúka o 80 viac .

U VPN sa oplatí sledovať aj počet krajín so servermi, u BullGuard VPN dosahuje počet 35. Porovnávaná VPN ich ponúka 28, čo je o 12 viac. V tomto meraní síl teda víťazí.

Dôležitý je aj počet zariadení, ktoré môžu VPN súčasne používať a ktorých Seed4.Me vie neobmedzene. Bullguard VPN súčasne pripojí 6 zariadenia. Kompletný prehľad parametrov si prečítajte v článku najlepšie VPN.

Aké platformy zvláda Seed4Me a ktoré podporuje BullGuard VPN?

Jedným z prvých parametrov VPN, na ktoré by ste mali pozerať, sú podporované platformy, Seed4.Me VPN zvláda prístroje na platforme Android a pokrýva zariadenie s iOS. Druhá VPN z porovnania Bullguard systém iPhone iOS ochráni, prístroje s OS Android štandardne dokáže pripojiť.

Vydávanie informácií o používateľoch sa riadi jurisdikciou, kde má VPN svoje sídlo. Seed4Me má korene v USA. Sídlo druhej porovnávanej VPN je vo Veľkej Británii.

Program Seed4.Me nie je k dostaniu v slovenskom jazyku, BullGuard VPN slovensky tiež nie je.

V súboji platforiem dosiahla Seed4.me VPN známky 9/10, Bullguard VPN získava známku 4/10.

Porovnanie cien Seed4.Me VPN – Bullguard VPN

BullGuard VPN si je možné predplatiť už od 3,14 € mesačne, druhú VPN si možno predplatiť od 3,02 € mesačne. Hodnotenie oboch VPN za pomer cena/funkcia je 5/10 pre prvú z porovnávaných VPN a 1/10 pre tú druhú.

Share this
Tags

Must-read

Automatické hodinky

Automatické hodinky sú mechanické hodinky doplnené samonaťahovacím mechanizmom, ktorý zaisťuje naťahovanie pera v hodinkách bez nutnosti náťahu ručného. Týmto hodinkám sa tiež hovorí automaty...

Hľadanie si nového zamestnania a práce

Hľadáte si novú prácu? Aký je najlepší spôsob, ako začať hľadať prácu, nájsť rôzne spoločnosti, ktoré s Vami chcú urobiť pohovor, a získať Vami vytúžené zamestnanie...

Zrnková káva: Spoznajte exotické chute z rôznych kútov sveta

Pokiaľ si radi vychutnáte šálku kvalitnej kávy, je kľúčový výber tej správnej zrnkovej kávy. Ponuka je rozmanitá, každý tak nájde to pravé podľa svojich...
spot_img

Recent articles

More like this