Porovnanie parametrov Seed4Me VPN s TotalAV VPN: Aká VPN je lepšia?

on

|

views

and

comments

Oplatí sa objednať Seed4Me VPN, alebo je lepšie dať prednosť BullGuard? Pomerili sme obe služby tvárou v tvár, spravodlivo ich obodovali a výsledok je 6,6/10 – 4,8/10.

Rýchlosť pripojenia Seed4me VPN vs BullGuard, Ktorá je lepšia?

U VPN sa oplatí pozerať najmä na rýchlosť, čo platí aj o Seed4.me VPN a Bullguard VPN.

Sťahovanie dát pri prvej z VPN nám bežalo rýchlosťou 48 Mb/s, priemerný download druhej VPN bol 46 Mb/s. Seed4.Me tak je o 2 Mb/s rýchlejšie oproti BullGuard VPN.

Možnú rýchlosť nahrávania udáva upload, ktorý u Seed4.me VPN dosiahol hodnotu 33 Mb/s. BullGuard VPN sme v priemere namerali 9 Mb/s. Je teda o 24 Mb/s pomalší.

Posledným rýchlostným parametrom bola odozva, pri prvej VPN sme namerali 11 ms. U Bullguard sme namerali v priemere 42 ms. Pri rýchlosti odozvy je menšia hodnota výhodnejšia, takže Seed4.Me sa ukázala byť o 31 ms lepšie.

Priebežný výsledok Seed4Me VPN vs Bullguard VPN tak robí 4/10 : 3/10.

Zadarí sa Seed4me VPN streamovať Netflix?

Vysoká rýchlosť pripojenia je dôležitým parametrom pre odblokovanie Netflixu, Seed4Me to nemá. Všeobecne stačí spustiť VPN a z ponuky vybrať krajinu, BullGuard cudzojazyčný Netflix odomknúť nevie.

S aktivovanou VPN môžete tiež sledovať videá na YouTube, ktoré sú v Česku skryté, pričom Bullguard takú funkciu ponúka. Druhá porovnávaná VPN odblokovanie YouTube zvláda.

Medzi ďalšie dôležité funkcie VPN patrí ochrana pred únikom DNS, multi-hop pripojenia a Tor. Napríklad Seed4me VPN zahŕňa DNS ochranu a Bullguard VPN napr. nemá funkciu whitelist.

V časti Funkcia je tak skóre 5/10 ku 8/10.

Porazí konkurenciu Seed4me v počte serverov a krajín?

Málo serverov sa môže negatívne prejaviť v rýchlosti, Seed4.Me ponúka 150 serverov. U BullGuard VPN sme našli 70 serverov. Prvý z porovnávaných VPN tak ponúka o 80 viac .

U VPN sa oplatí sledovať aj počet krajín so servermi, u BullGuard VPN dosahuje počet 35. Porovnávaná VPN ich ponúka 28, čo je o 12 viac. V tomto meraní síl teda víťazí.

Dôležitý je aj počet zariadení, ktoré môžu VPN súčasne používať a ktorých Seed4.Me vie neobmedzene. Bullguard VPN súčasne pripojí 6 zariadenia. Kompletný prehľad parametrov si prečítajte v článku najlepšie VPN.

Aké platformy zvláda Seed4Me a ktoré podporuje BullGuard VPN?

Jedným z prvých parametrov VPN, na ktoré by ste mali pozerať, sú podporované platformy, Seed4.Me VPN zvláda prístroje na platforme Android a pokrýva zariadenie s iOS. Druhá VPN z porovnania Bullguard systém iPhone iOS ochráni, prístroje s OS Android štandardne dokáže pripojiť.

Vydávanie informácií o používateľoch sa riadi jurisdikciou, kde má VPN svoje sídlo. Seed4Me má korene v USA. Sídlo druhej porovnávanej VPN je vo Veľkej Británii.

Program Seed4.Me nie je k dostaniu v slovenskom jazyku, BullGuard VPN slovensky tiež nie je.

V súboji platforiem dosiahla Seed4.me VPN známky 9/10, Bullguard VPN získava známku 4/10.

Porovnanie cien Seed4.Me VPN – Bullguard VPN

BullGuard VPN si je možné predplatiť už od 3,14 € mesačne, druhú VPN si možno predplatiť od 3,02 € mesačne. Hodnotenie oboch VPN za pomer cena/funkcia je 5/10 pre prvú z porovnávaných VPN a 1/10 pre tú druhú.

Share this
Tags

Must-read

Zrnková káva: Spoznajte exotické chute z rôznych kútov sveta

Pokiaľ si radi vychutnáte šálku kvalitnej kávy, je kľúčový výber tej správnej zrnkovej kávy. Ponuka je rozmanitá, každý tak nájde to pravé podľa svojich...

Zaobstarajte si novú kabelku

Chystáte sa do práce, na rande alebo na shopping s kamarátkou? Kúpte si kabelku na každú príležitosť napríklad v spoločnosti Humanic. Do kabelky by sa...

Plavky, ktoré padnú ako uliate každej postave

Leto klope na dvere a je najvyšší čas, aby ste si vyhliadli plavky, ktoré budú sedieť vašej postave, a zároveň sa páčiť vašim očiam!...
spot_img

Recent articles

More like this