Prekvapte svojich blízkych darčeky, ktoré ich potešia

on

|

views

and

comments

Vianoce sú sviatky pokoja a mieru, a tiež stresu a vymýšľania darčekov. Vykašlite sa na predvianočný stres a objavte vďaka Svetu ženy tie najideálnejšie darčeky, ktoré potešia každého vo vašej rodine.

PRE MILOVNÍKOV MÓDY A ŠTÝLU
Máme pre vás skvelý tip na vianočný darček pre milovníkov módy a krásy. Ročné predplatné časopisu ELLE teraz naposledy s jedinečnou zľavou 39% len za 849 Kč.

PRE MINIMALISTOV
Štýlnejší mobil nenájdete. Samsung Galaxy ZFlip3 so hybným displejom sa zmestí zložený do každého vrecka a bez potreby ho otvoriť zvládnete prečítať treba nové správy. Je sám sebe statívom, takže sa hodí aj pre selfie bez nutnosti používať ruky. Skrátka skladačka, s ktorou obdarovaný zažiari.

ŠTÝLOVÝ PITNÝ REŽIM WATERDROP®
Ochutnávkový set so šesť príchuťami mikrodrinkov a nerezovou fľašou (1019 Kč) pod stromčekom určite poteší. S promo kódom WATERDROP získate na darčeky 10% zľavu.

OBUV, KTORÁ V ZIME ZAHREJE
Pohodlné a etické Ahinsa shoes (3690 Sk) navrhli fyzioterapeuti, sú ručne šité, vegánske a vydržia milióny krokov.

BOŽKOV BYLINNÝ LIKÉR
Je kombináciou zmesi 44 bylín a korenia. Základom je medovka, mäta pieporná, voňavá škorica a citrónová kôra. Stojí 169,90 Kč (0,5l).

PRE MILOVNÍKOV DESINGU
Hľadáte darček pre niekoho, kto sa neuspokojí suniformito a tým, čo je považované za „normálne“? Koncept Bespoke od Samsungu umožňuje zostaviť si chladničku podľa vlastných preferencií. Spájať je možné rôzne moduly, meniť farby dvierok či vnútorné usporiadanie. Už čoskoro on-line konfigurátor a výber až zo 6 farieb (cena od 22999 Sk)

BARTIDA VAJEČNIAK A ČERŤ
Ochutnajte VAJEČNÝ LIKÉR od Bartidy s vysokým podielom žĺtkov alebo potešte svoje zmysly pekelne hriešnym likérom Čert, ktorý vyniká sladkokyslou chuťou s tónmi višní. Stojí 325 Kč (1 l) každý.

Share this
Tags

Must-read

Ochráňte efektívne svoj majetok vďaka domácemu alarmu

Domov je pre každého z nás tým najcennejším. Akým spôsobom ho účinne ochrániť? Podľa čoho vybrať vhodný alarm? Naučte sa vybrať vhodný alarm Domové alarmy pomôžu...

Pergola vytvorí útulné miesto aj na vašej záhrade

Pergola sa môže stať štýlovým doplnkom vašej záhrady. O čo vlastne ide a aké typy pergol existujú v súčasnosti? Pergola ozdobí každú záhradu Na definíciu pergoly...

Podľa čoho vybrať gripy na bicykel

Gripy predstavujú dôležitú súčasť výbavy pre bicykel. Ako vybrať tie najlepšie a na ktorých parametroch pri nákupe predovšetkým záleží? Ako vybrať gripy na bicykel Výber gripov...
spot_img

Recent articles

More like this