Prekvapte svojich blízkych darčeky, ktoré ich potešia

on

|

views

and

comments

Vianoce sú sviatky pokoja a mieru, a tiež stresu a vymýšľania darčekov. Vykašlite sa na predvianočný stres a objavte vďaka Svetu ženy tie najideálnejšie darčeky, ktoré potešia každého vo vašej rodine.

PRE MILOVNÍKOV MÓDY A ŠTÝLU
Máme pre vás skvelý tip na vianočný darček pre milovníkov módy a krásy. Ročné predplatné časopisu ELLE teraz naposledy s jedinečnou zľavou 39% len za 849 Kč.

PRE MINIMALISTOV
Štýlnejší mobil nenájdete. Samsung Galaxy ZFlip3 so hybným displejom sa zmestí zložený do každého vrecka a bez potreby ho otvoriť zvládnete prečítať treba nové správy. Je sám sebe statívom, takže sa hodí aj pre selfie bez nutnosti používať ruky. Skrátka skladačka, s ktorou obdarovaný zažiari.

ŠTÝLOVÝ PITNÝ REŽIM WATERDROP®
Ochutnávkový set so šesť príchuťami mikrodrinkov a nerezovou fľašou (1019 Kč) pod stromčekom určite poteší. S promo kódom WATERDROP získate na darčeky 10% zľavu.

OBUV, KTORÁ V ZIME ZAHREJE
Pohodlné a etické Ahinsa shoes (3690 Sk) navrhli fyzioterapeuti, sú ručne šité, vegánske a vydržia milióny krokov.

BOŽKOV BYLINNÝ LIKÉR
Je kombináciou zmesi 44 bylín a korenia. Základom je medovka, mäta pieporná, voňavá škorica a citrónová kôra. Stojí 169,90 Kč (0,5l).

PRE MILOVNÍKOV DESINGU
Hľadáte darček pre niekoho, kto sa neuspokojí suniformito a tým, čo je považované za „normálne“? Koncept Bespoke od Samsungu umožňuje zostaviť si chladničku podľa vlastných preferencií. Spájať je možné rôzne moduly, meniť farby dvierok či vnútorné usporiadanie. Už čoskoro on-line konfigurátor a výber až zo 6 farieb (cena od 22999 Sk)

BARTIDA VAJEČNIAK A ČERŤ
Ochutnajte VAJEČNÝ LIKÉR od Bartidy s vysokým podielom žĺtkov alebo potešte svoje zmysly pekelne hriešnym likérom Čert, ktorý vyniká sladkokyslou chuťou s tónmi višní. Stojí 325 Kč (1 l) každý.

Share this
Tags

Must-read

Automatické hodinky

Automatické hodinky sú mechanické hodinky doplnené samonaťahovacím mechanizmom, ktorý zaisťuje naťahovanie pera v hodinkách bez nutnosti náťahu ručného. Týmto hodinkám sa tiež hovorí automaty...

Hľadanie si nového zamestnania a práce

Hľadáte si novú prácu? Aký je najlepší spôsob, ako začať hľadať prácu, nájsť rôzne spoločnosti, ktoré s Vami chcú urobiť pohovor, a získať Vami vytúžené zamestnanie...

Porovnanie parametrov Seed4Me VPN s TotalAV VPN: Aká VPN je lepšia?

Oplatí sa objednať Seed4Me VPN, alebo je lepšie dať prednosť BullGuard? Pomerili sme obe služby tvárou v tvár, spravodlivo ich obodovali a výsledok je...
spot_img

Recent articles

More like this