Šťastná rodinka: Eva Burešová vyrazila do spoločnosti s partnerom a synom

on

|

views

and

comments

Herečka Eva Burešová svojho syna Nathaniela so sebou do spoločnosti berie len výnimočne, na uvedenie Magickej fontány, ktorá sa vracia na pražské Výstavisko a ku ktorej herečka naspievala vokály, ale roztomilý chlapec nesmel chýbať. Doprovod im potom robil partner herečky, šéfkuchár Přemek Forejt. A vyzerali ako rodinka vystrihnutá z katalógu.

Hoci si herečka Eva Burešová svoje súkromie a hlavne súkromie svojho syna Nathaniela prísne stráži, z času na čas urobí výnimku. Kučeravé Nathánka málokedy ukazuje na sociálnych sieťach a keď už, tak ho v drvivej väčšine prípadov zvečňuje zozadu, aby mu nebolo vidieť do tváre. O to väčším prekvapením bolo, keď ho so sebou vzala na uvedenie Magickej fontány na Výstavisko, kde spoločne s ním a svojim partnerom Přemkom Forejtom ochotne pózovali prítomným fotografom.

Úsmevy na všetky strany
Herečka na akcii vyzerala veľmi spokojne a bolo vidieť, že je nesmierne šťastná, že má obe svoje životné lásky vedľa seba. Čoskoro sa jej rodinka rozrastie o ďalšieho člena. Ako totiž herečka nedávno priznala, s partnerom sa v tomto roku dočkajú prvého spoločného potomka, ktorý by sa mal narodiť už za niekoľko málo mesiacov.

Špekulácie o tehotenstve herečky sa začali hojne šíriť už začiatkom tohto roka, herečka ich ale vždy vyvracala. Chcela totiž počkať na dobu, kedy si budú s partnerom istí, že sa tehotenstvo vyvíja tak, ako má. „Nie som typ človeka, čo o svojom súkromí oznámi všetko a hneď. Samozrejme, že by som to povedala. Rada sa pochválim akoukoľvek dobrou novinou, ale v tomto prípade sme s Přemkom potrebovali čas. Je to nesmierne chúlostivá téma,“ nechala sa herečka počuť, prečo spočiatku tehotenstvo tajila.

Pohlavie bábätka poznajú
Ďalšie informácie o priebehu tehotenstva dvojice tají. Neprezradili tak vôbec, v akom mesiaci tehotenstva napríklad herečka je alebo či pod srdcom nosia chlapčeka, či dievčatko. Sami pritom pohlavie poznajú a premýšľanie nad tým, ako sa dieťa bude volať, je u nich na dennom poriadku. „Samozrejme, že premýšľame nad menom a premýšľame o tom, ako ten čistý list tomu dieťatku nadpísať. Ale zatiaľ si to ešte necháme pre seba,“ povedal v rozhovore pre Nova Plus Přemek Forejt, ktorý má z predchádzajúceho vzťahu dcéru Stellu.

Share this
Tags

Must-read

Automatické hodinky

Automatické hodinky sú mechanické hodinky doplnené samonaťahovacím mechanizmom, ktorý zaisťuje naťahovanie pera v hodinkách bez nutnosti náťahu ručného. Týmto hodinkám sa tiež hovorí automaty...

Hľadanie si nového zamestnania a práce

Hľadáte si novú prácu? Aký je najlepší spôsob, ako začať hľadať prácu, nájsť rôzne spoločnosti, ktoré s Vami chcú urobiť pohovor, a získať Vami vytúžené zamestnanie...

Porovnanie parametrov Seed4Me VPN s TotalAV VPN: Aká VPN je lepšia?

Oplatí sa objednať Seed4Me VPN, alebo je lepšie dať prednosť BullGuard? Pomerili sme obe služby tvárou v tvár, spravodlivo ich obodovali a výsledok je...
spot_img

Recent articles

More like this