Šťastná rodinka: Eva Burešová vyrazila do spoločnosti s partnerom a synom

on

|

views

and

comments

Herečka Eva Burešová svojho syna Nathaniela so sebou do spoločnosti berie len výnimočne, na uvedenie Magickej fontány, ktorá sa vracia na pražské Výstavisko a ku ktorej herečka naspievala vokály, ale roztomilý chlapec nesmel chýbať. Doprovod im potom robil partner herečky, šéfkuchár Přemek Forejt. A vyzerali ako rodinka vystrihnutá z katalógu.

Hoci si herečka Eva Burešová svoje súkromie a hlavne súkromie svojho syna Nathaniela prísne stráži, z času na čas urobí výnimku. Kučeravé Nathánka málokedy ukazuje na sociálnych sieťach a keď už, tak ho v drvivej väčšine prípadov zvečňuje zozadu, aby mu nebolo vidieť do tváre. O to väčším prekvapením bolo, keď ho so sebou vzala na uvedenie Magickej fontány na Výstavisko, kde spoločne s ním a svojim partnerom Přemkom Forejtom ochotne pózovali prítomným fotografom.

Úsmevy na všetky strany
Herečka na akcii vyzerala veľmi spokojne a bolo vidieť, že je nesmierne šťastná, že má obe svoje životné lásky vedľa seba. Čoskoro sa jej rodinka rozrastie o ďalšieho člena. Ako totiž herečka nedávno priznala, s partnerom sa v tomto roku dočkajú prvého spoločného potomka, ktorý by sa mal narodiť už za niekoľko málo mesiacov.

Špekulácie o tehotenstve herečky sa začali hojne šíriť už začiatkom tohto roka, herečka ich ale vždy vyvracala. Chcela totiž počkať na dobu, kedy si budú s partnerom istí, že sa tehotenstvo vyvíja tak, ako má. „Nie som typ človeka, čo o svojom súkromí oznámi všetko a hneď. Samozrejme, že by som to povedala. Rada sa pochválim akoukoľvek dobrou novinou, ale v tomto prípade sme s Přemkom potrebovali čas. Je to nesmierne chúlostivá téma,“ nechala sa herečka počuť, prečo spočiatku tehotenstvo tajila.

Pohlavie bábätka poznajú
Ďalšie informácie o priebehu tehotenstva dvojice tají. Neprezradili tak vôbec, v akom mesiaci tehotenstva napríklad herečka je alebo či pod srdcom nosia chlapčeka, či dievčatko. Sami pritom pohlavie poznajú a premýšľanie nad tým, ako sa dieťa bude volať, je u nich na dennom poriadku. „Samozrejme, že premýšľame nad menom a premýšľame o tom, ako ten čistý list tomu dieťatku nadpísať. Ale zatiaľ si to ešte necháme pre seba,“ povedal v rozhovore pre Nova Plus Přemek Forejt, ktorý má z predchádzajúceho vzťahu dcéru Stellu.

Share this
Tags

Must-read

Zrnková káva: Spoznajte exotické chute z rôznych kútov sveta

Pokiaľ si radi vychutnáte šálku kvalitnej kávy, je kľúčový výber tej správnej zrnkovej kávy. Ponuka je rozmanitá, každý tak nájde to pravé podľa svojich...

Zaobstarajte si novú kabelku

Chystáte sa do práce, na rande alebo na shopping s kamarátkou? Kúpte si kabelku na každú príležitosť napríklad v spoločnosti Humanic. Do kabelky by sa...

Plavky, ktoré padnú ako uliate každej postave

Leto klope na dvere a je najvyšší čas, aby ste si vyhliadli plavky, ktoré budú sedieť vašej postave, a zároveň sa páčiť vašim očiam!...
spot_img

Recent articles

More like this