Zaobstarajte si novú kabelku

on

|

views

and

comments

Chystáte sa do práce, na rande alebo na shopping s kamarátkou? Kúpte si kabelku na každú príležitosť napríklad v spoločnosti Humanic.

Do kabelky by sa vám mali vojsť všetky základné veci. Pri výbere si najskôr ujasnite, na čo ju chcete používať. Pri ceste za nákupmi sa vám hodí väčšia kabelka, do ktorej dáte, pár drobností čo ste nakúpila bez toho, aby ste museli ťahať tašku navyše.

Na zvláštne príležitosti je lepšia menšia kabelka, ktorá má hranatý alebo elegantný tvar.

Na vychádzky po meste sa skvele hodí crossbody kabelka, je veľmi módna a praktická. Mali by ste si vybrať kabelky v rôznych farbách, tak aby sa vám hodili k rôznym farbám oblečenia.

Základom je, aby sa kabelka hodila k topánkam, v rovnakej farbe aj štýle. Či už chcete byť ležérny alebo elegantný, vždy nezabudnite k svojmu outfitu pridať aj doplnky.

Chcete sa prečítať viac o ďalších zaujímavých témach, šperkoch, móde alebo drahých kameňoch? Pozrite sa na náš blog. Môžete si tu napríklad prečítať o zaujímavých korundoch alebo o podceňovanej krásne žltej síre.

Share this
Tags

Must-read

Ochráňte efektívne svoj majetok vďaka domácemu alarmu

Domov je pre každého z nás tým najcennejším. Akým spôsobom ho účinne ochrániť? Podľa čoho vybrať vhodný alarm? Naučte sa vybrať vhodný alarm Domové alarmy pomôžu...

Pergola vytvorí útulné miesto aj na vašej záhrade

Pergola sa môže stať štýlovým doplnkom vašej záhrady. O čo vlastne ide a aké typy pergol existujú v súčasnosti? Pergola ozdobí každú záhradu Na definíciu pergoly...

Podľa čoho vybrať gripy na bicykel

Gripy predstavujú dôležitú súčasť výbavy pre bicykel. Ako vybrať tie najlepšie a na ktorých parametroch pri nákupe predovšetkým záleží? Ako vybrať gripy na bicykel Výber gripov...
spot_img

Recent articles

More like this