Zaobstarajte si novú kabelku

on

|

views

and

comments

Chystáte sa do práce, na rande alebo na shopping s kamarátkou? Kúpte si kabelku na každú príležitosť napríklad v spoločnosti Humanic.

Do kabelky by sa vám mali vojsť všetky základné veci. Pri výbere si najskôr ujasnite, na čo ju chcete používať. Pri ceste za nákupmi sa vám hodí väčšia kabelka, do ktorej dáte, pár drobností čo ste nakúpila bez toho, aby ste museli ťahať tašku navyše.

Na zvláštne príležitosti je lepšia menšia kabelka, ktorá má hranatý alebo elegantný tvar.

Na vychádzky po meste sa skvele hodí crossbody kabelka, je veľmi módna a praktická. Mali by ste si vybrať kabelky v rôznych farbách, tak aby sa vám hodili k rôznym farbám oblečenia.

Základom je, aby sa kabelka hodila k topánkam, v rovnakej farbe aj štýle. Či už chcete byť ležérny alebo elegantný, vždy nezabudnite k svojmu outfitu pridať aj doplnky.

Chcete sa prečítať viac o ďalších zaujímavých témach, šperkoch, móde alebo drahých kameňoch? Pozrite sa na náš blog. Môžete si tu napríklad prečítať o zaujímavých korundoch alebo o podceňovanej krásne žltej síre.

Share this
Tags

Must-read

Zrnková káva: Spoznajte exotické chute z rôznych kútov sveta

Pokiaľ si radi vychutnáte šálku kvalitnej kávy, je kľúčový výber tej správnej zrnkovej kávy. Ponuka je rozmanitá, každý tak nájde to pravé podľa svojich...

Zaobstarajte si novú kabelku

Chystáte sa do práce, na rande alebo na shopping s kamarátkou? Kúpte si kabelku na každú príležitosť napríklad v spoločnosti Humanic. Do kabelky by sa...

Plavky, ktoré padnú ako uliate každej postave

Leto klope na dvere a je najvyšší čas, aby ste si vyhliadli plavky, ktoré budú sedieť vašej postave, a zároveň sa páčiť vašim očiam!...
spot_img

Recent articles

More like this